Porównaj oferty

MISJA

Naszym celem jest dostarczanie doskonałej jakości dochodowych mieszkań pod inwestycje oraz mistrzowskie zarządzanie powierzonymi lokalami. Działamy na rynku nieruchomości od 6 lat zbierając bogate doświadczenia w zakresie remontów, procesu kupna – sprzedaży oraz wynajmu mieszkań i obsługi lokatorów.

Wieloletnia obecność w środowisku inwestorów pozwoliła nam na stworzenie atrakcyjnej oferty mieszkań na sprzedaż z gwarancją pasywnego dochodu na poziomie minimum 8% rocznie.

Dla właścicieli lokali mieszkalnych przygotowaliśmy ofertę zarządzania nieruchomością, dzięki której umożliwiamy czerpanie stałych pasywnych zysków przez 5 lub nawet 10 lat bez żadnych nakładów pracy.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się na czym polega nasza gwarancja zysku lub jak zacząć współpracę z Homak – złap za telefon i zadzwoń. O nieruchomościach możemy rozmawiać bez końca!

 

MIESZKANIA INWESTYCYJNE Z GWARANTOWANYCH DOCHODEM

Obecnie rynek nieruchomości oferuje wiele sposobów na pomnażanie swojego kapitału. Spółka Homak specjalizuje się w przygotowaniu mieszkań inwestycyjnych, tzw. „gotowców inwestycyjnych”.

Gotowce inwestycyjne to nieruchomości przygotowane dla osób, które chciałyby ulokować swój kapitał w lokal mieszkalny, z którego będą czerpać stałe, gwarantowane miesięczne zyski.

Gotowce generują wyższe przychody z najmu niż standardowe mieszkania, ponieważ są odpowiednio przygotowane i wyposażone, a ich powierzchnia użytkowa jest maksymalnie zoptymalizowana.

 

W jaki sposób przygotowujemy gotowce inwestycyjne?

Nasz zespół wyszukuje mieszkania o odpowiednich parametrach, następnie dogłębnie sprawdza stan techniczny i prawny lokalu, aby wyselekcjonować najlepsze oferty. Zanim zakupimy lokal na własność, wykonujemy szczegółową analizę inwestycji oraz projekt adaptacji ,co pozwala nam już na wczesnym etapie ocenić rentowność lokalu dla przyszłego właściciela.

Jeżeli nieruchomość spełni wszystkie nasze wymogi przechodzimy do zakupu. Wdrażamy nasze adaptacje dzieląc mieszkanie na mniejsze pokoje lub małe apartamenty oraz wykańczamy je w wysokim standardzie, co ułatwia błyskawiczne wynajęcie poszczególnych lokali.  Po wyremontowaniu nieruchomości, szukamy lokatorów  i wynajmujemy poszczególne lokale. Nie wynajmujemy całego mieszkania tylko podpisujemy umowy najmu na każdy oddzielny pokój lub apartament. To daje nam prawo do odwiedzania części wspólnych mieszkania: korytarza, kuchni, łazienki, co przekłada się na stałą kontrolę nad stanem nieruchomości.

 

Model działania

Takie gotowe, wynajęte i zarabiające już lokale oferujemy na sprzedaż przyszłym inwestorom.  Aby inwestycja stała się maksymalnie bezobsługowa, to my jako firma wynajmujemy od Państwa dany lokal i zapewniamy stały, nieprzerwany czynsz najmu nawet przez  10 lat.

Zdecydowanie większy przychód z mieszkania jesteśmy w stanie osiągnąć wynajmując pojedyncze pokoje niż wynajmując mieszkanie w całości jednej osobie. Jednocześnie wymaga to więcej pracy przy znalezieniu lokatorów i zarządzaniu najmem. Nasz model biznesowy przerzuca tę pracę na naszą firmę. Właściciel ma 1 wynajmującego – naszą firmę, która jest w całości odpowiedzialna za nieruchomość, ale zarabia na niej więcej, ponieważ my podnajmujemy osobno poszczególne pokoje.

Od tej chwili to my zajmujemy się utrzymaniem pełnego obłożenia w mieszkaniu oraz w naszym interesie jest zapewnienie terminowych wpłat czynszów od najemców. Zajmujemy się również uiszczaniem opłat do spółdzielni, opłacamy rachunki za media, nadzorujemy stan techniczny lokali i dbamy o sprawność znajdujących się w nich sprzętów.

Podsumowując, niezależnie od obłożenia czy też cen rynkowych, systematycznie co miesiąc przelewamy Państwu stały czynsz określony umową najmu pomiędzy Państwem a naszą firmą. W ten sposób stają się Państwo pasywnym inwestorem, a Państwa kapitał generuje nawet do 10% zwrotu rocznie.

 

Przykładowy model gotowca inwestycyjnego

Wszystkie opłaty związane z mieszkaniem, czyli czynsz do wspólnoty oraz opłaty za media w całości opłacają najemcy więc nie uwzględniamy ich w poniższym przykładzie. Prezentujemy Państwu czysty zysk, który będzie trafiać na Państwa konto:

Przykład:

Cena nieruchomości: 320.000 zł

4 pokoje, każdy wynajęty za 700 zł + opłaty za media = 2.800 zł miesięcznego przychodu

2.800 zł – 20% (szacunkowa opłata jaką odliczamy od wpływów z najmu – nasze wynagrodzenie za zarządzanie nieruchomością w Państwa imieniu)

2.240 zł gwarantowanego czynszu miesięcznie

2.240 zł x12 miesięcy / 320.000 zł =  8,4% gwarantowanego zwrotu z inwestycji w skali roku

 

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI Z GWARANTOWANYCH DOCHODEM

Dla właścicieli lokali mieszkalnych, przygotowaliśmy ofertę zarządzania nieruchomością w formie podnajmu, dzięki której umożliwiamy czerpanie stałych pasywnych zysków przez 5 lub nawet 10 lat bez żadnych nakładów pracy.

Zarabiaj na swojej nieruchomości nie tracąc na to cennego czasu i energii!

Czy pamiętasz kiedy ostatnio zwolnił się twój lokal i musiałeś znaleźć nowego najemcę? Albo co gorsza Twój najemca przestał płacić czynsz i musiałeś zerwać z nim umowę? Odświeżyć pokój, przygotować ogłoszenie na portale internetowe, odbierać telefony o rożnych porach dnia i nocy. Pamiętasz te wszystkie umówione spotkania, które nie doszły do skutku? Albo przygotowane umowy, z których ktoś w ostatniej chwili zrezygnował? Miesiące pustostanów, gdy musiałeś płacić czynsz do Spółdzielni za lokal, w którym nikt nie mieszkał? Takie sytuacje się zdarzają – to fakt. Pustostany i zmiany lokatorów są uciążliwe i zawsze kosztują dużo nerwów, czasu i pieniędzy, które mogliśmy w tym czasie zarobić.

Jest jednak sposób, aby zarabiać na najmie zupełnie bezobsługowo – nie tracić swojego czasu i nerwów.

Nasza firma może wynająć twoje nieruchomości i zapewnić ci stałe zyski przez 5 lub nawet 10 lat.

 

Jak to możliwe?

Homak Sp. z o.o. wynajmuje od ciebie nieruchomość w całości i podpisuje umowę najmu na konkretny okres czasu. W ten sposób stajemy się Twoim jedynym, długookresowym najemcą. Gwarantujemy ci stałe, terminowe płatności ustalonego czynszu i przejmujemy pełną odpowiedzialność za wynajmowaną nieruchomość.

W umowie najmu zostaje zawarta możliwość dalszego podnajmu mieszkania, dzięki czemu po odpowiedniej adaptacji i aranżacji mieszkania, możemy wynająć dalej pojedyncze pokoje lub kawalerki i dzięki temu zoptymalizować przychody z czynszów.

 

Jak działamy?

 • Wynajmujemy całą nieruchomość i podpisujemy umowę najmu ze zgodą na dalszy podnajem;
 • Konsultujemy z właścicielem koncepcję adaptacji i aranżacji mieszkania, która pozwoli na zoptymalizowanie wpływów z najmu;
 • Po uzyskaniu zgody na nasz projekt, przeprowadzamy remont mieszkania – w zależności od wcześniejszych ustaleń, właściciel partycypuje w części kosztów, które dotyczą elementów stałych mieszkania;
 • Wdrażamy nasze adaptacje dzieląc mieszkanie na mniejsze pokoje lub małe apartamenty oraz wykańczamy je w wysokim standardzie, co ułatwia błyskawiczne wynajęcie poszczególnych lokali;
 • Urządzamy pokoje i części wspólne, zapewniając wszelkie niezbędne wyposażenie dla nowych lokatorów;
 • Robimy sesję zdjęciową wnętrz z profesjonalnym fotografem;
 • Publikujemy ogłoszenia w Internecie;
 • Spotykamy się z potencjalnymi lokatorami – na każdym spotkaniu przeprowadzamy wstępny wywiad, weryfikując rzetelność najemcy;
 • Wybieramy osoby, z którymi podpisujemy umowy – przy każdej umowie wymagamy poręczenia od rodziców lub kopię umowy o pracę. Ponadto wymagamy wykupienia ubezpieczenia OC najemcy i przedstawienie polisy. Przy podpisaniu umowy wpłacana jest również kaucja zabezpieczająca;
 • Spisujemy protokół zdawczo-odbiorczy z nowymi najemcami;
 • Tworzymy grafik sprzątania dla najemców;
 • Kontrolujemy stan czystości i stan techniczny mieszkania;
 • Spisujemy liczniki i rozliczamy media na poszczególnych lokatorów;
 • Płacimy rachunki za media oraz czynsz do Spółdzielni/Wspólnoty;
 • Niezwłocznie reagujemy na zgłaszane problemy najemców i usterki w mieszkaniu;
 • Kontrolujemy spływ należności od lokatorów;
 • Co najważniejsze – płacimy czynsz do Właściciela mieszkania co miesiąc w stałej wysokości, bez względu na obłożenie czy też aktualne ceny rynkowe, które wahają się w różnych porach roku.